Krynica Morska - noclegi blisko plaży. Pokoje, apartamenty, hotele przy morzu

Przy wyjeździe do Krynicy Morskiej zdecydowana większość turystów szuka noclegów blisko morza. To o tyle uproszczone zadanie, że całe miasto leży na mierzei szerokiej na niewiele ponad kilometr i tak na dobrą sprawę wszystkie pensjonaty, hotele czy pokoje gościnne na kwaterze u prywatnych osób leżą niedaleko plaży. Rzecz jasna tej nad Morzem Bałtyckim, przy Zalewie Wiślanym są tylko przystanie jachtowe, porty i tzw. dzikie plaże - zorganizowanych kąpielisk brak.

Skoro wstępne formalności mamy już za sobą, pora na więcej konkretów. Ośrodki wypoczynkowe zlokalizowane tuż przy morzu mają ten komfort, że właściwie wszystkie pokoje i apartamenty wyprzedają się na długo przed rozpoczęciem sezonu wysokiego. Dla turystów odwiedzających Krynicę Morską oznacza to tyle, że najbardziej atrakcyjne propozycje rezerwowane są w pierwszej kolejności. A zatem jeśli komuś naprawdę bardzo mocno zależy na noclegach blisko plaży, powinien się zabrać już teraz za przeglądanie i porównywanie ofert. Te są na tyle zróżnicowane pod wieloma względami, że praktycznie każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie.

Przykład pierwszy z brzegu - pensjonat Bartek. Dosłownie pierwszy z brzegu, gdyż odległość spod drzwi obiektu do morza wynosi niespełna 100 metrów. Czyli do wejścia na plażę trzeba liczyć mniej niż 50 m. W sąsiedztwie tegoż pensjonatu przy ul. Marynarzy powstał też szereg apartamentowców. Tego rodzaju wygodne noclegi przy morzu nie zdarzają się zbyt często. Jeśli dla kogoś istotniejszy od bliskości plaży są komfort i udogodnienia w pokoju, należy wybrać obiekt z nieco innej kategorii. Tutaj Krynica Morska wystawia przede wszystkim eleganckie hotele. Nie jest to może ścisły top, ale standardy na trzy gwiazdki są dość powszechnie spotykane. Za przykład niech posłuży hotel Continental Aqua & Spa położony praktycznie tuż przy plaży, zaledwie 125 metrów. Charakteryzuje się mocno mieszanymi opiniami internautów… ale biorąc pod uwagę kusząco prezentujące się na zdjęciach pokoje, własny park wodny czy rozbudowaną strefę SPA & Wellness najlepiej będzie, kiedy każdy sam oceni kto ma tutaj rację. Ceny? Od ok. 200 zł od osoby za dobę.

A gdyby to rachunek ekonomiczny miał pierwszeństwo przed wszystkimi innymi czynnikami, które wpływają na decyzję o wybraniu noclegów przy plaży w Krynicy Morskiej, najlepiej rozejrzeć się za domkami letniskowymi blisko morza. Swoboda równie duża, jak w luksusowych apartamentach - cały tylko dla siebie i najbliższych - na wyposażeniu rzeczy przydatne bez specjalnych ekstrawagancji, a ceny całkiem przystępne. W Morskiej Osadzie, posiadających jedne z najlepszych standardów domków letniskowych w całej okolicy, po przeliczeniu wychodzi 130-150 zł od osoby za dobę z pełnym wyżywieniem. Rzecz jasna jeszcze korzystniej pod tym względem prezentują się niektóre kwatery prywatne.

Hotelarsko-turystyczne usługi na noclegi blisko plaży Krynica Morska ma tak rozwinięte, że zadowoleni powinni być zarówno turyści wymagający samych rarytasów, jak też ci którzy każdą wydawaną złotówkę oglądają z każdej strony. Wyjazd nad morze, relaks na plaży i naładowanie się pozytywną energią to niewątpliwie bardzo dobra inwestycja.

Polecamy również:

Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Krynica Morska - noclegi blisko plaży. Pokoje, apartamenty, hotele przy morzu opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij