Skimondo

Całoroczne centrum sportów zimowych, funkcjonujące bez naturalnego stoku czy pojedynczego płatka śniegu. Po prostu Skimondo w Gdańsku to kryty, sztuczny stok narciarski - bodaj jedyny w całym Trójmieście i jeden z niewielu nad morzem w Polsce. Taki obiekt świetnie nadaje się zarówno do bezpiecznej nauki jazdy na nartach i/lub snowboardzie, jak też przygotowania się do sezonu zimowego.

Gdańskie Skimondo posiada dwa szerokie, długie na niespełna 10 metrów i nachylone pod kątem 13 stopni taśmociągi z imitującą śnieg nawierzchnią. Na jednym może jeździć do 3 osób jednocześnie. Sztuczne stoki narciarskie działają na zasadzie zbliżonej do stacjonarnych bieżni. W zależności od potrzeb i umiejętności zjazdowca, prędkość ruchu wynosi od 3 do 25 kilometrów na godzinę - co daje wrażenia jak przy 70-80 km/h w górach. Jedna sesja na stoku Skimondo trwa 10 minut, co przy maksymalnej szybkości stanowi odpowiednik ok. 4 kilometrów naturalnej trasy narciarskiej. Cały symulator posiada taką konstrukcję, że aktywowane są dokładnie te same partie mięśni, co w trakcie jazdy w górach.

Naturalnie w Skimondo można wziąć lekcje jazdy na nartach/snowboardzie z wykwalifikowanymi instruktorami. O wypożyczalni sprzętu i serwisie narciarskim już nie wspominając. Poza tym są też specjalne oferty dla firm, grup zorganizowanych czy na imprezy okolicznościowe w rodzaju urodzin dla dzieci. Dodatkową atrakcją Skimondo w Gdańsku jest strefa wypoczynku z mini-barem, transmisjami sportowymi oraz goglami wirtualnej rzeczywistości.

Dodaj opinię

Ceny jazd i treningów na sztucznym stoku narciarskim Skimondo w Gdańsku - stan na czerwiec 2018:

  • 15 zł za jedną 10-minutową jazdę
  • 69 zł za trening narciarski
  • 79 zł za trening snowboardowy
  • 138 zł za trening narciarski dla 2 osób
  • 158 zł za trening snowboardowy dla 2 osób
  • 300 zł/h za wynajęcie całego stoku

karnety narciarskie na zajęcia z instruktorem - 199-1670 zł, w zależności od liczby treningów (3-32)

karnety snowboardowe na zajęcia z instruktorem - 229-680, w zależności od liczby treningów (3-10)

wypożyczenie sprzętu - 2 zł/h kask, 4 zł/h skarpety narciarskie, 4 zł/h buty snowboardowe

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Dla wszystkich, którzy nawet nad morzem tęsknią za nartami i deską snowboardową. Skimondo w Gdańsku to kryty, sztuczny, całoroczny stok narciarski - a ściślej rzecz biorąc zaawansowane symulatory, idealne dla początkujących lub na przygotowania do zimy. Specjalne taśmociągi niezwykle wiernie oddają specyfikę ślizgania się po górskich, zaśnieżonych stokach.

Skimondo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Skimondo, zobacz gdzie w Krynicy Morskiej zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Skimondo.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Skimondo. Redakcja serwisu www.krynica-morska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 15 zł
    Skimondo cena biletu normalnego: od 15 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Skimondo opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij