Plaża

W sezonie, to głównie na plaży toczy się życie w Krynicy Morskiej. Plaża w Krynicy fantastycznie spełnia oczekiwania tysięcy letników, przede wszystkim te, dotyczące wypoczynku, beztroskiej zabawy, zdobycia równej opalenizny i schłodzenia ciała w morskiej wodzie.

Na niektórych odcinkach plaży znajdują się zjeżdżalnie wodne, wypożyczalnie sprzętu wodnego (rowerów, skuterów, nart wodnych), bary. Letnie kąpielisko ciągnie się tu na ok. 1950 metrowym odcinku, od przejścia przy ul. Marynarzy do Ośrodka Wczasowego Neptun. Plaże patrolowane są 24 godziny na dobę, a dojście do nich jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Nie zabrakło w Krynicy także dzikich plaż, gdzie swoje schronienie znajdują indywidualiści, szukający spokoju i kontaktu z naturą. Warta odwiedzenia (szczególnie dla naturystów) jest też plaża w położonych 11 km na wschód Piaskach, które razem z usytuowanym 7 km na zachód Przebrnem wchodzą w skład gminy miejskiej Krynica Morska.

Dodaj opinię
Plaża adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Plaża, zobacz gdzie w Krynicy Morskiej zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Plaża.
  • 82-120 Krynica Morska
  • 1950 m
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Plaża opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij