Park linowy Mierzeja

Świetna zabawa, a przy okazji niemała satysfakcja z zaliczenia wyzwań, których pokonanie wymaga zarówno intensywnego wysiłku, jak też nieco pomyślunku przy wyborze optymalnego sposobu przejścia. To właśnie gwarantuje wizyta w parku linowym.

W Krynicy Morskiej działa park “Mierzeja”, w którym w 2011 roku uruchomiono 5 zróżnicowanych tras - dla najmłodszych, niską, średnią trudną i extreme. W sumie między drzewami przygotowano 80 przeszkód na 863 metrach ścieżek. Kładki, mostki, tyrolki, skoki i inne ciekawe stacje czekają już na małe dzieci - jest wariant dla maluchów, jest też trasa przygotowana dla dzieci z opiekunami. Nie brakuje też poważnych wyzwań dla młodzieży i dorosłych - trasa ekstremalna znajduje się na wysokości 15 metrów.

Poza parkiem linowym, “Mierzeja” oferuje parę dodatkowych rozrywek, przygotowanych przede wszystkim z myślą o maluchach - spacerek po wodzie w dmuchanej kuli oraz skakanie po trampolinie.

Dodaj opinię
 • 5x trasa dla najmłodszych - 20 zł
 • 1x trasa mała - 25 zł
 • 1x trasa średnia - 25 zł
 • 1x trasa wysoka - 35 zł
 • 1x trasa extreme - 35 zł
 • 10 minut trampoliny - 5 zł
 • 5 minut w kuli wodnej - 10 zł
 • grupom zorganizowanym przysługuje rabat w wysokości 20 %
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Ponad 850 m zróżnicowanych tras pełnych wyzwań - tak można pokrótce scharakteryzować park linowy “Mierzeja” w Krynicy Morskiej. Na pięciu ciekawych ścieżkach, zaprojektowanych dla różnych gości (od małych dzieci po żądnych adrenaliny dorosłych), czeka łącznie 80 przeszkód: mostków, skoków, zjazdów, pali, kładek itp. Dla dzieci przygotowano 2 dodatkowe atrakcje.

Uwiecznić na wideo Park linowy Mierzeja umie świetnie firma KM Studio kamerzysta Wrocław

Park linowy Mierzeja adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park linowy Mierzeja , zobacz gdzie w Krynicy Morskiej zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park linowy Mierzeja .
Ceny biletów / cennik wejść do Park linowy Mierzeja . Redakcja serwisu www.krynica-morska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • od 20 zł
  Park linowy Mierzeja cena biletu ulgowego: od 20 zł
 • 25-35 zł
  Park linowy Mierzeja cena biletu normalnego: 25-35 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park linowy Mierzeja opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij