Minigolf

W Krynicy Morskiej, pośród wielu atrakcji nie zabrakło również toru do Minigolfa. To bardzo ciekawa gra towarzyska, która świetnie sprawdza się w gronie rodziny i przyjaciół. A aktywnie spędzone chwile, w dodatku na świeżym powietrzu zawsze świetnie wpływają na samopoczucie. W grze tej nie liczy się czas, a jak najmniejsza liczba wykonanych uderzeń.

Krynicki tor do Minigolfa posiada ponadto certyfikat stwierdzający, że obiekt spełnia wszystkie warunki Światowej Federacji Minigolfa. Co roku odbywają się też na nim Grand Prix Krynicy Morskiej w grze w Mini Golfa. Warto więc tu zawitać i spróbować swoich sił w tym tylko pozornie "mini" sporcie.

Dodaj opinię

Interesująca gra o towarzyskim charakterze. Wymaga przede wszystkim skupienia, techniki, pomysłowości i wyobraźni przestrzennej przy pokonywaniu kolejnych przeszkód i wbiciach piłeczki. Pole w Krynicy Morskiej składa się z 18 dołków, posiada również międzynarodowy certyfikat Światowej Federacji Minigolfa - regularnie organizowane są tutaj prestiżowe zawody.

Minigolf adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Minigolf, zobacz gdzie w Krynicy Morskiej zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Minigolf.
  • Telefon
    Zadzwoń i dowiedz się więcej o Minigolf - telefon: +48512796432
  • Ulica
    Rybacka
    Minigolf mieści się przy ulicy Rybacka w Krynicy Morskiej
  • 84-120 Krynica Morska
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Minigolf opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij